Sprawdź nasze projekty

GALERIA

Filmy reklamowe są skuteczne dzięki dynamicznemu przekazowi, który angażuje widza poprzez obrazy, dźwięk i narrację. Z kolei wizerunkowe reklamy efektywnie przekazują jednoznaczne przesłanie w krótkim czasie poprzez grafikę i zdjęcia, łatwo przyswajalne przez odbiorcę. Oba formaty pozwalają efektywnie budować i utrzymywać wizerunek firmy, zależnie od celów kampanii.

FILMY REKLAMOWE

Formaty wideo w formie pionowej, są coraz bardziej popularne, szczególnie na platformach społecznościowych dostosowanych do korzystania na smartfonach, takich jak Instagram czy TikTok. Pionowe treści wideo są idealne do konsumpcji na urządzeniach mobilnych, które dominują w dzisiejszym krajobrazie cyfrowym. Materiały viralowe mają zdolność do generowania ogromnej uwagi i rozpoznawalności marki, co przekłada się na potencjalnie zwiększone zaangażowanie klientów i lojalność wobec marki.

SOCIAL MEDIA

YouTube jest drugą największą wyszukiwarką na świecie, zaraz po Google. Filmy na YouTube mogą pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google, co zwiększa widoczność marki i szansę na przyciągnięcie nowych klientów. Przy odpowiednim podejściu, filmy na YouTube mogą stać się potężnym narzędziem w promocji biznesu, budowaniu marki i zdobywaniu lojalności klientów. Warto zainwestować w profesjonalne treści wideo, które wyróżnią się w tłumie i przyciągną uwagę docelowej grupy odbiorców.

YOUTUBE

Treści wideo stanowią kluczową strategię w branży nieruchomości, umożliwiając agencjom i deweloperom skuteczne przedstawienie ofert. Wirtualne spacery i profesjonalne prezentacje nieruchomości pozwalają potencjalnym klientom na dokładne i interaktywne zapoznanie się z danym obiektem, nawet zdalnie. Dodatkowo, filmy oferują możliwość ukazania atmosfery otoczenia, co wpływa na emocjonalne zaangażowanie klientów. Kreowanie treści wideo pozwala również agencjom budować silny wizerunek marki, zwiększając zaufanie i skuteczność działań marketingowych.

NIERUCHOMOŚCI

Zaufali nam

📍ul. Osiedlowa 43

     41-500 Chorzów

✉️ lkvideo@outlook.com

📞 +48 664 614 361

Nasza oferta

• Produkcja wideo

• Fotografia

• Postprodukcja

• Social Media

Masz pytania? Napisz do nas!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdziesz nas na

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.